BSC050N10NS5
MFR.Part #
BSC050N10NS5
JLCPCB Part #
C534348
Package
TDSON-8-EP(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 100V 136W 3.8V 35pF 4.3nF 49nC@10V 5mΩ@10V 80A TDSON-8-EP(5x6) MOSFETs ROHS