BSC042NE7NS3G
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC042NE7NS3G
JLCPCB Part #
C139521
Package
TDSON-8(6x5)
Description
19A 2.5W 3.8V@91uA 4.2mΩ@10V,50A 75V N-Channel TDSON-8(6x5) MOSFETs ROHS