BSC035N04LS G
MFR.Part #
BSC035N04LS G
JLCPCB Part #
C386366
Package
TDSON-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 100A 2V 3.5mΩ@10V 40V 44pF 5.1nF 64nC@10V 69W N-Channel TDSON-8(5x6) MOSFETs ROHS