BSC034N06NS
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC034N06NS
JLCPCB Part #
C534325
Package
TDSON-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 3.3V 3.4mΩ@10V 33nC 3nF 54pF 60V 74W TDSON-8(5x6) MOSFETs ROHS