BSC016N06NS
MFR.Part #
BSC016N06NS
JLCPCB Part #
C454269
Package
TDSON-8FL
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6mΩ@10V 100A 139W 3.3V 6.5nF 60V 96pF TDSON-8FL MOSFETs ROHS