BSC014N03LS G
MFR.Part #
BSC014N03LS G
JLCPCB Part #
C386363
Package
TDSON-8-EP(5x6)
Description
1 N-channel 1.4mΩ@10V,30A 100A 139W 2.2V@250uA 30V TDSON-8-EP(5x6) MOSFETs ROHS