BCR22PNH6433
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BCR22PNH6433
JLCPCB Part #
C266782
Package
SOT-363
Description
-65℃~+150℃ 1 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Pre-Biased 1.5V 100mA 100nA 130MHz 1V 22kΩ 250mW 300mV 50 50V NPN+PNP SOT-363 Digital Transistors ROHS