BC807-25B5003
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BC807-25B5003
JLCPCB Part #
C3199205
Package
SOT-23-3-11
Description
100nA 160 200MHz 330mW 45V 500mA 700mV PNP SOT-23-3-11 Bipolar (BJT) ROHS