BAS4006E6433
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAS4006E6433
JLCPCB Part #
C3758453
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 120mA 1V@40mA 1uA@30V 40V SOT-23 Schottky Diodes ROHS