AUIRF3415
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
AUIRF3415
JLCPCB Part #
C3280725
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 150V 2.4nF 200W 200nC@10V 340pF 42mΩ@10V 43A 4V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS