40CPQ050
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
40CPQ050
JLCPCB Part #
C3038
Package
TO-247AC-3
Description
20A 50V 530mV@20A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS