IBSP3031A120DN10R00
Extended
Manufacturer
Inbisen
MFR.Part #
IBSP3031A120DN10R00
JLCPCB Part #
C18164953
Package
DFN-10(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.6uVrms 120dB@(100Hz) 200mA 20V 350mV@(200mA) 3mA 500mV~12V Adjustable Positive Under Voltage Lockout、PG Pin、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable DFN-10(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS