L301308-222K
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
L301308-222K
JLCPCB Part #
C17319563
Package
SMD,53.5x53.5mm
Description
2.2mH 270mΩ 4A 5.4A ±10% SMD,53.5x53.5mm Power Inductors ROHS