L301307-452K
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
L301307-452K
JLCPCB Part #
C17364847
Package
Plugin-4P,43.5x43.5mm
Description
2.4A 350mΩ 4.5mH 920mA ±10% 插件-4P,43.5x43.5mm Power Inductors ROHS