L301307-332K
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
L301307-332K
JLCPCB Part #
C17440570
Package
Plugin-4P,43.5x43.5mm
Description
1.1A 240mΩ 3.3mH 3A ±10% 插件-4P,43.5x43.5mm Power Inductors ROHS