HVR07D471KS50
Extended
Manufacturer
ISND
MFR.Part #
HVR07D471KS50
JLCPCB Part #
C7429247
Package
P=5mm
Description
105pF 250mW 300V 385V 470V P=5mm Varistors ROHS