MHC2012S121UBP
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MHC2012S121UBP
JLCPCB Part #
C19633893
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 120Ω@100MHz 20mΩ 5A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS