MCB1608S181FBP
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MCB1608S181FBP
JLCPCB Part #
C19633889
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 180Ω@100MHz 300mA 300mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS