MCB1005S471EBP
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MCB1005S471EBP
JLCPCB Part #
C19631651
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 200mA 470Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS