AIP0530GX-1R0MPBDG
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
AIP0530GX-1R0MPBDG
JLCPCB Part #
C3221534
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
10.5A 14A 1uH 8.5mΩ ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS