GSPK2805TN-8R0.5W
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GSPK2805TN-8R0.5W
Description
-40℃~+85℃ 200Hz~5kHz 28mm 5% 500mW 650Hz 8Ω 93dB Electromagnetic - Speakers ROHS