GSD12810YB-12V2400
MFR.Part #
GSD12810YB-12V2400
JLCPCB Part #
C530419
Package
SMD,12.8x12.8mm
Description
-20℃~+70℃ 10mm 12.8mm 12.8mm 12.8mm 12V 2.4kHz 30mA 85dB 9V~15V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic SMD SMD,12.8x12.8mm Buzzers ROHS