GSD128065YB-12V2400
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GSD128065YB-12V2400
JLCPCB Part #
C530417
Package
SMD,12.8x12.8mm
Description
-20℃~+70℃ 12.8mm 12.8mm 12V 2.4kHz 2V~15V 30mA 6.5mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic SMD SMD,12.8x12.8mm Buzzers ROHS