GPD4216L100-12V2800-G
MFR.Part #
GPD4216L100-12V2800-G
Description
-20℃~+60℃ 100dB 12V 16mm 2.8kHz 35mA 3V~38V 42mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Lead Piezoelectric - Buzzers ROHS