GPD30245L100-9V3500
MFR.Part #
GPD30245L100-9V3500
JLCPCB Part #
C530494
Package
插件,D29.5xL24.5mm
Description
-20℃~+60℃ 110dB 24.5mm 29.5mm 3.5kHz 3V~38V 50mA 9V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Lead Piezoelectric 插件,D29.5xL24.5mm Buzzers ROHS