GPD3015L100-12V3500-J
MFR.Part #
GPD3015L100-12V3500-J
JLCPCB Part #
C530491
Package
Plugin,D30xL15mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 15mm 3.1kHz 30mm 3V~25V 40mA 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Lead Piezoelectric 插件,D30xL15mm Buzzers ROHS