GPD2416YB-12V3500
MFR.Part #
GPD2416YB-12V3500
JLCPCB Part #
C530434
Package
Plugin,P=15mm
Description
-20℃~+75℃ 12V 15mA 15mm 16mm 23.5mm 3.5kHz 3V~28V 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Through-hole 插件,P=15mm Buzzers ROHS