GPD2312L100-12V3500
MFR.Part #
GPD2312L100-12V3500
JLCPCB Part #
C530471
Package
插件,D22.5xL12mm
Description
-20℃~+60℃ 12V 12mm 22.5mm 25mA 3.3kHz 3V~25V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Lead Piezoelectric 插件,D22.5xL12mm Buzzers ROHS