GPD2310YB-24V3500
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GPD2310YB-24V3500
JLCPCB Part #
C530427
Package
插件,D23xL10mm
Description
-20℃~+70℃ 10mm 15mA 15mm 23mm 24V 3.5kHz 3V~28V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,D23xL10mm Buzzers ROHS