GMI9752U-52DB
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GMI9752U-52DB
JLCPCB Part #
C530239
Package
SMD,D=9.7mm
Description
-20℃~+60℃ -52dB 1.5V 5.2mm 500uA 58dB 680Ω 9.7mm SMD Unidirectional SMD,D=9.7mm Microphones ROHS