GMI6027-2C22DB-RF75
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GMI6027-2C22DB-RF75
JLCPCB Part #
C529914
Package
SMD,D=6mm
Description
-20℃~+60℃ -22dB 2.2kΩ 2.7mm 2V 500uA 6mm 75dB Omnidirectional SMD SMD,D=6mm Microphones ROHS