GMDO9445CST-45DB
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GMDO9445CST-45DB
JLCPCB Part #
C5364375
Package
SMD,D=9.4mm
Description
-45dB@±2dB 1V~10V 1kΩ 4.5mm 500uA 62dB 9.4mm Omnidirectional SMD,D=9.4mm Microphones ROHS