GMD12075YB-1.5V2700
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GMD12075YB-1.5V2700
JLCPCB Part #
C530404
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+75℃ 1.5V 1.5V~15V 12mm 2.7kHz 30mA 7.5mm 7.6mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Through-hole 插件,D=12mm Buzzers ROHS