GMC9505YB-140R2700
MFR.Part #
GMC9505YB-140R2700
Description
-20℃~+70℃ 1.5V~140V 2.7kHz 4mm 5mm 80dB 80mA 9.5mm Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D9.5xL5.0mm Buzzers ROHS