GMC25125YB-25R1000
MFR.Part #
GMC25125YB-25R1000
JLCPCB Part #
C530373
Package
Plugin,D=25mm
Description
-20℃~+70℃ 10.2mm 12.5mm 1kHz 25mm 80mA 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D=25mm Buzzers ROHS