GMC25125YB-16R800
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GMC25125YB-16R800
JLCPCB Part #
C530369
Package
Plugin,D=25mm
Description
-20℃~+70℃ 10.2mm 12.5mm 2.5V~5V 25mm 3.6V 800Hz 80mA 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D=25mm Buzzers ROHS