GMC1614YB-16R2048
MFR.Part #
GMC1614YB-16R2048
JLCPCB Part #
C530365
Package
Plugin,D=16mm
Description
-20℃~+70℃ 16mm 2.048kHz 2V~15V 6.5mm 80mA 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D=16mm Buzzers ROHS