GMC12085YA-120R2048
MFR.Part #
GMC12085YA-120R2048
JLCPCB Part #
C530349
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+60℃ 1.5V~15V 12mm 2.048kHz 6.5mm 8.5mm 80dB 80mA Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D=12mm Buzzers ROHS