GMC12085L100-42R2048
MFR.Part #
GMC12085L100-42R2048
JLCPCB Part #
C530345
Package
插件,D12xL8.5mm
Description
-20℃~+60℃ 12mm 2.048kHz 4V~6V 50mA 5V 6.5mm 8.5mm 90dB Electromagnetic Lead Passive (Externally Driven) 插件,D12xL8.5mm Buzzers ROHS