GMC12075RB-42R2700
MFR.Part #
GMC12075RB-42R2700
JLCPCB Part #
C530341
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 1.5V~12V 12mm 2.7kHz 3mm 7.5mm 80mA 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D=12mm Buzzers ROHS