GMC12065YB-25R2048
MFR.Part #
GMC12065YB-25R2048
JLCPCB Part #
C530326
Package
Plugin,D=12mm
Description
12mm 2.048kHz 2V~14V 50mA 6.5mm 6.5mm 85dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D=12mm Buzzers ROHS