GMC1205YAS-120R2048
MFR.Part #
GMC1205YAS-120R2048
Description
-20℃~+60℃ 1.5V~12V 12mm 2.048kHz 6.5mm 60mA 6mm 80dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Through-hole 插件,D12xL5.5mm Buzzers ROHS