GMC1205YA-16R2048
MFR.Part #
GMC1205YA-16R2048
JLCPCB Part #
C252915
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 12mm 2.048kHz 2V~5V 3.3V 5.6mm 50mA 6.5mm 80dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) 插件,D=12mm Buzzers ROHS