GMC1205YA-120R2048
MFR.Part #
GMC1205YA-120R2048
JLCPCB Part #
C530316
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 1.5V~12V 12mm 2.048kHz 5.4mm 6.5mm 80mA Electromagnetic Passive (Externally Driven) 插件,D=12mm Buzzers ROHS