GMC12038YA-8R2048
MFR.Part #
GMC12038YA-8R2048
JLCPCB Part #
C530307
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 1.5V~7V 12mm 2.048kHz 3.8mm 50mA 6.5mm Electromagnetic Passive (Externally Driven) 插件,D=12mm Buzzers ROHS