HC49US-FF5F18-20.000MHZ
Extended
Manufacturer
ILSI
MFR.Part #
HC49US-FF5F18-20.000MHZ
JLCPCB Part #
C6052138
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 18pF 20MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS