HC49US-FF3F18-12.000MHZ
Extended
Manufacturer
ILSI
MFR.Part #
HC49US-FF3F18-12.000MHZ
JLCPCB Part #
C6204593
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 18pF 60Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS