RY2S-UAC24V
MFR.Part #
RY2S-UAC24V
JLCPCB Part #
C1563892
Package
Plugin,14x27.5mm
Description
-25℃~+55℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 24V 30V@DC、240V@AC 3A Silver + Gold Plated 插件,14x27.5mm Power Relays ROHS