RV2H-2G-D12-C1D2
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RV2H-2G-D12-C1D2
JLCPCB Part #
C1564429
Package
Plugin
Description
-40℃~+55℃ 12V 15ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 250V@AC 8A AgNi + Gold plated 插件 Power Relays ROHS