RR3P-UDC12V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RR3P-UDC12V
JLCPCB Part #
C5734280
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 12V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS